Tvorba E-shopů

Prodávejte, i když spíte - 24/7 - Nonstop.

E-shopy se v posledních letech staly doslova fenoménem, protože stále  více klientů vyhledává možnost nakoupit si pohodlně ze svého domova. Prodávejte i Vy Vaše produkty tam, kde jsou Vaši zákazníci - v prostředí virtuálního e-shopu. Prodávejte bez zaměstnanců, prodávejte nonstop 24 hodin / 7 dní v týdnu. Nechte za sebe pracovat svůj e-shop, aby i ve Vaší firmě zvýšil objednávky a zisk. 

Máme mnoho nápadů a známe technická řešení, jak z Vašeho e-shopu vytvořit doslova magnet pro zákazníky. 

 

Dokážeme kompletně předělat Vaše stávající e-shopy, nebo vytvořit e-shopy zcela nové, funkční, s moderními technickými funkcemi. Umíme přenést Vaše data z již hotového e-shopu a připravíme pro Vás novou strukturu  zcela na míru. Hotový e-shop umíme napojit na Váš informační systém ať už jde o ERP, CRM nebo o samostatný účetní software.

Mezi standardy funkcí patří vytvoření různých jazykových mutací, aby se Vám mohl otevřít i obchod mimo Českou republiku, Váš obchod umíme napojit na platební brány pro platby kartou a k e-shopovému balíčku přidáme navíc mnoho doporučení, řešení a nových technických online vychytávek.

Než přistoupíme k samotné práci, je nutné provést důkladnou analýzu a navrhnout optimální řešení. Musíme se společně zamýšlet nad detaily a řešíme nejen zákaznickou část, ale  přemýšlíme i nad tím, jak Váš eshop co nejvíce zautomatizovat, abyste měli Vaši práci co nejvíce usnadněnou. 

Naši klienti velmi oceňují například - funkci napojení na účetní systémy, tisk faktur přímo z e-shopového rozhraní, editaci jednotlivých položek v obchodu, možnost zasíání newsletteru Vaší klientské databázi a další a další funkce, o kterých si s vemi rádi detailně promluvíme. 


Grafiku Vašeho nového e-shopu můžeme buď navrhnout na zakázku, nebo si můžete vybrat z již hotových e-shopových šablon, které celý proces tvorby e-shopu velmi urychlí. Záleží na Vaší představě, jakou variantu si vyberete. Jsme připraveni ať už na zakázkovou výrobu, nebo na použití grafiky z šablonového systému. 


Vytvořením kompletního e-shopu ale ještě zdaleka nekončíme. Jakmile bude naše práce hotova, je nutné začít pracovat s e-shopem tak, aby ho navštěvoval co nejvyšší počet Vašich zákazníků - a to už je práce pro marketing, propagaci, SEO optimalizaci. Umíme Vám navrhnout PPC kampaně i se o ně dlouhodobě postarat.


Součástí spolupráce bývá i vyhodnocování dat především na základě Google Analytics.Váš obchod umíme propagovat i na sociálních sítích a jako novinku přidáváme možnost mít na svém e-shopu tzv. chatbota - " robota", který umí nejen lépe prodávat, ale umí zachytit i konktakty na Vaše návštěvníky a proměnit je v platící zákazníky.