Programování webových aplikací na míru

Tvoříme pro Vás vše na zakázku od A do Z.

 

Při návrhu webových stránek podrobně analyzujeme konkrétní zadání a vše tvoříme na míru dle zadání našeho klienta.

Zhotovený systém dodáváme jako kompletní řešení včetně vývoje, provozu a následné zákaznické podpory.Začínáme komplexní analýzou Vašich požadavků a velmi pečlivě si definujeme konrétní zadání, rozsah a stejně tak i cenu, za kterou si stojíme.

 

Programování na míru - jednotlivé postupy: Pokud v průběhu prací přidá klient další požadavky, dostává od nás ke schválení modifikovanou cenovou nabídku.
1. Analyzujeme a specifikujeme cíle: 
 Vzájemně si specifikujeme, jak má Váš projekt přesně vypadat, k čemu má sloužit a jestli jde o web pouze informativní, nebo zda má přivádět do Vaší firmy i nové poptávky a objednávky. Je důležité vědět, zda chcete z webových stránek prodávat, nebo jen Vaše klienty informovat o Vaší činnosti. Analyzujeme hlavní cíle webu tak, abychom společně dosáhli cíle a požadavků, které od webu máte.
2. Navrhujeme technické řešení: 
Podle předchozí zpracované analýzy zvolíme typ technického řešení a vysvětlíme klientům, pro jaký typ řešení jsme se rozhodli a také jak budeme postupovat. Odsouhlasíme si jednotlivé funkce všech programovaných modulů a vše specifikujeme v nabídce a cenové kalkulaci, kterou zasíláme k odsouhlasení. 
3. Začínáme programovat a tvořit: 
Ve spolupráci s grafiky z našeho Epic website týmu začínáme tvořit na projektu podle konkrétního odschváleného zadání. Začínáme tvořit první náčrty a návrhy grafického designu, případně tvoříme i logo - pokud ho klient požaduje. Nový webový projekt vzniká jako onteraktivní projekt na neveřejné doméně kde si průběžně odschvalujeme jednotlivé kroky. 
4. Připomínkujeme a schvalujeme: 
Velmi pečlivě nasloucháme Vašim připomínkám a požadavkům při tvorbě nového projektu. Na základě Vašich námitek a připomínek a na základě zpětné vazby i od lidí z Vašeho týmu upravujeme celý projekt až do finální schválené podoby. Dolaďujeme poslední detaily grafiky, textů a všech drobností tak, abyste byli maximálně spokojeni. 
5. Finální předání a údržba projektu: 
Po dokončení a zhotovení celého projektu Vám budeme i nadále zajišťovat správu i údržbu. Webové stránky a aplikace budeme nadále udržovat v chodu a budeme Vám i nadále nápomoci s technickou podporou, případně můžeme i nadále pracovat na vylepšení již stávající verzi Vašeho projektu.