Grafické práce / Loga


Také chcete mít logo, jako známá firma? 


Proč je tak důležité nepodcenit grafickou identitu Vaší firmy: 

Vizuální reklama  hraje v našem nákupním rozhodování klíčovou roli.Jsme přímo obklopení různými značkami. Od rána do večera na nás křičí bilbordy, vývěsní štíty obchodů, útočí na nás reklamy v televizi a když se unaveni vracíme domů z práce , pak na nás číhají ve schránkách prodejní reklamní letáky. Reklama je všude a nikam se před ní neschováte.


Co se Vám vybaví, když se řekne třeba:

Datart, Alza, Home credit, Air banka  atd.?

Většině z Vám naskočí nejen barvy loga, ale i font písma. Náš mozek reaguje a přesně ví, jaké služby jsou spojeny s určitým a konkrétním logem firmy. 

Naši grafici pro Vás navrhnou 3 různé verze Vašeho loga a zašlou je do Vaší firmy k odsouhlasení.

Dostanete návrhy loga a pro Vaši představu nové logo použijeme u Vašich vizitek, hlavičkových papírů, obálek, razítek, faktur, propisek a dalších reklamních předmětů jako je třeba potisk oblečení, nebo polepy Vašich aut.Mnoho klientů náš žádá o vytvoření nového loga, nebo o re-design jejich stávajícího loga. S  webovým grafikem pak  ladí nové firemní barvy, fonty, náladu loga i to, co by mělo logo vyjadřovat. U nás jsme schopni vytvořit zcela novou firemní identitu, vytvořit nové logo a zajistit, aby všechny reklamní materiály, které budete směrem k Vašim zákazníkům a partnerům používat měly jednoznačný firemní vizuál a logotyp. 

Naši grafici pro Vás navrhnou 3 různé verze Vašeho loga a zašlou je do Vaší firmy k odsouhlasení.

Dostanete od nás návrhy Vašeho firemního loga a pro Vaši představu nové logo použijeme u Vašich vizitek, hlavičkových papírů, obálek, razítek, faktur, propisek a dalších reklamních předmětů jako je třeba potisk oblečení, nebo polepy Vašich aut. S výrobou všech reklamních tiskovin, předmětů Vám také pomůžeme.