Výpovědi a výmazy z katalogů

Také jste se stali obětí katalogových podvodníků? 

Podnikatelé, dejte si pozor na další podvodníky, rozesílající oznámení o zápisu do centrálního rejstříku firem a do dalších internetových katalogů. Jedná se o typický katalogový podvod. Pokud jste se i Vy dostali do stejné situace, rozhodně čtěte dál... Ze zkušenosti víme, že katalogy někdy i přeprodávají kontakty třetím stranám - například investičním společnostem. 

Chcete se zápisů v katalogů jednou provždy zbavit a neplatit už žádné zbytečné faktury? 

Platit za něco, co nechcete naštěstí už nemusíte. Obraťte se na nás, zařídíme za Vás výmazy z katalogů tak, aby Vás už žádná další firma nežádala o další peníze. 

Jestliže už v nějakém katalogu zařazeni jste, může se stát, že kromě nepříjemných faktur Vám zápis v katalogu rapidně snižuje dohledatelnost Vašich webových stránek. Místo toho, aby Vám katalogy pomohly, někdy se stává, že se sníží míra dohledatelnosti Vašeho webu. V katalogu se totiž neustále pohybují a přibývají nová data, takže aktualizace je podstatně častější oproti Vašim stránkám, které tak často neaktualizujete. 

Některé katalogy dokonce nakládají neoprávněně s Vašimi daty a s kontaktními údaji  a přeprodávají si kontakty navzájem, můžete se tedy s Vaší firmou objevit i v katalogu,  který vůbec neznáte a kde jste si nic neobjednali.

Na základě smlouvy mezi námi a Vámi Vám poskytneme odbornou pomoc. Poskytneme Vám zprostředkování právní podpory na základě písemné smlouvy, kde se Vám zavazuje přímo náš specialista, že pro Vás tuto službu - výmazy a výpovědi z katalogu zajistí.  Tuto službu poskytujeme již delší dobu a proto máme zkušenosti přímo z praxe a přesně víme,  jak při výmazech postupovat tak, abyste nemuseli platit zbytečně za zápisy , které jste si neobjednali, ani je nepotřebujete. 

 

Zaplacením faktury podnikatel přijme danou nabídku a uzavře se společností smlouvu.

Až později zjistí, že se vlastně zavázal platit poměrně vysoké částky za bezcenné služby. Katalog, do kterého byl podnikatel zapsán, je zcela neznámý a nevýznamný pro jeho obor podnikání. 

Pokud i Vám chodí nevyžádané faktury a j stali jste se obětí katalogového nátlaku, kontaktujte nás: 

Platit za něco, co nechcete naštěstí už nemusíte. Obraťte se na nás, zařídíme za Vás výmazy z katalogů tak, aby Vás už žádná další firma nežádala o další peníze. 

 

Takzvané katalogové firmy zneužívají veřejné části oficiálních rejstříků, z nichž jednoduše získají data a adresy podnikatelů. Písemně nebo telefonicky se je pak zkoušejí za přestřelený poplatek chytit na zápisy do svých katalogů, které obvykle nemají žádnou hodnotu.