Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou dnes již zcela nezbytným prvkem v podnikání každé společnosti.

Pokud je webová stránka navržena špatně - je jen jakousi vizitkou společnosti, ale nepřináší jejich majitelům žádné nové obchodní příležitosti, tržby ani zisk. Je důležité si uvědomit, že na internetu je velká konkurence firem z Vašich oborů, proto byste měli Vaše cílové zákazníky zaujmout a překvapit.

 

Stále platí, že grafický design dokáže divy, ale králem na internetu zůstává především obsah.

Než se pustíme společně  do tvorby stránek, je důležité uvědomit si jaké výhody oproti Vaší konkurenci klientům poskytujete, čím se od ostatních firem odlišujete a proč by si Vaši zákazníci  měli vybratprávě  Vás a ne Vaši konkurenci, která je od Vašich stránek vzdálena jen na jeno kliknutí myši. 

 


 

Jaké stránky tedy chtít?  Přehledné, graficky zajímavé, dobře čitelné i z mobilních zařízení a tabletu.

Kvalitní prezentace Vaší firmy a snadná dostupnost všech potřebných informací může být zasádním faktorem, díky kterému se uživatelé rozhodnou právě pro Vaše služby a pro Vaší firmu. Doba se změnila a ...je to tak ...  kdo nemá webové stránky, jakoby ani nebyl... Webové stránky mají být rychlé, Především ale mají splňovat očekávání, které od nich mají uživatelé a návštěvníci stránek, protože konkurenční webové stránky jsou vzdáleny jen na jedno kliknutí myší. 

Aby webové stránky byly úspěšné a klientům přinášely tržby a zisk, musí splňovat mnoho navzájem propojených funkcí a vlastností. U nás v Epic website víme, že webové stránky mají být především  navrženy a naprogramovány tak, aby splnily cíle svých majitelů. Za cíle považujeme - prodej zboží, získání nových obchodních kontaktů a příležitostí, zvyšování jednotlivých konverzí apod.

K tomu, abychom tohoto cíle mohli dosáhnout je nutná velmi pečlivá analýza celého projektu a také bezchybná technická propracovanost systému. 

Rádi Vám pomůžeme se všemi kroky potřebnými k vytvoření kvalitních webových stránek, které budou přehlednou a reprezentativní vizitkou Vaší společnosti.Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek na míru dle požadavků klienta.

Od základní analýzy přes tvorbu jedinečného grafického návrhu, napojení na náš redakční systém a naplnění obsahem, až po uvedení stránek do provozu.​​​​​​Díky našemu redakčnímu systému budete schopni velice rychle a jednoduše kontrolovat a upravovat a spravovat obsah Vašich stránek.