Tvorba vizitek na Google a Seznamu

Google a Seznam vizitky - Vaše cesta k nejrychlejšímu zviditelnění Vaší firmy

Kdo nemá Google a Seznam vizitku zbytečně se připravuje o tržby, zisk i potenciální klienty. Jestli Google a Seznam vizitku stále ještě nemáte - připravujete sebe i svou firmu  zbytečně o peníze, ale také o to, aby se klienti o Vaší firmě dozvěděli. Na Google i Seznam vizitce Vám mohou jednoduše Vaši klienti zanechat i recenze a napsat o tom, jak byli s Vaší firmou a s Vaší poskytnutou službou spokojení. Lidé se rozhodují na základě doporučení a tyto informace a recenze ostatních mohou být i důvodem k tomu, proč oslovit a objednat si služby právě u Vaší firmy.


Buďte tam, kde jsou Vaši zákazníci a kde se stále něco děje....když cokoliv na internetu hledáte, určitě také používáte vyhledávače. Například : Internetový vyhledávač Google používá v České republice již více, než 85 % uživatelů a to je další z důvodů, proč začít používat Google a Seznam vizitku pro Vaší firmu. 


Velmi oblíbené jsou rovněž Mapy Google, které již dlouho neplní funkci pouhé navigace ke konkrétnímu cíli, ale také ke službám nacházejícím se v okolí. Vzhledem k vysoké oblíbenosti těchto platforem se profilu Google vaší firmy rozhodně vyplatí věnovat pozornost.​​​​​​​
Kromě dalšího prostoru k prezentaci vaší firmy vám bude odměnou také vylepšení SEO - optimalizace pro vyhledávače. 
Právě firmy s aktualizovanými profily mohou být vyhledávači  upřednostněny před těmi se zastaralými informacemi.